Be dideliais kiekiais, horizontalus tipo stiklo iškloti saugojimo indai iš Taiji pasižymi stipriu atsparumu korozijai, patikimos kokybės, stabilią ir ne paprastą pertraukos išklojimo stiklą ir ypatingu patvarumu.

Detailed description

Horizontalių Stiklas liniuotas Sandėliavimo tankas ,
didelės apimties saugojimo tikslais, mūsų horizontali stiklo pamušalu laikymo rezervuaras yra pageidautinas pasirinkimas. Ši horizontali talpykla yra specialiai sukurta saugoti didelį pajėgumą korozinių medžiagų iš 3000L iki 80000L. Pasak skirtingų pajėgumų, jis siūlo įvairių modeliu atrankas, įskaitant W3000L, W4000L, W5000L, W6300L, W8000L, W10000L, W12500L, W16000L, W20000L, W30000L, W40000L, W50000L ir W80000L. Tai yra standartiniai stiklo pamušalu talpyklos, kad galime tiekti. Be to, mes taip pat projektuojame ir gaminame nestandartinius gaminius pagal jūsų specifikacijas.


Produktų galerija

Priekinis Peržiūrėti

< p="" style="text-align: center;">

Šoninis vaizdas

Apatinis Peržiūrėti

Aukštutinė Peržiūrėti


Be to į dideliais kiekiais, horizontali tipas GL ass pamušalu saugojimo indai iš Taiji pasižymi stipriu atsparumu korozijai, patikimos kokybės, stabilios ir ne lengvai pertraukos išklojimo stiklą ir ypatingu patvarumu.


techniniai parametrai stiklo pamušalu Sandėliavimo tankas
dizainas Piešimo

 image005.jpg

< tbody="">

Vidinio indo

Projektinis slėgis (MPa)

bankomatas

projektinė temperatūra ( )

- 19 / 150

Akcija

naudojimas

A1, A2, A3, A4

lygio matuoklis skylė

B

Vidutinio Įleidimo

c, d

Poilsis

< p="" style="text-align: kairėje;"> e

Šulinių

f

Vidutinio Išleidimo


esame viena iš pirmaujančių stiklo pamušalu rezervuaro, horizontalios tipas gamintojai ir tiekėjai, mokėjimo didelį dėmesį į kokybę. Jeigu Jus domina mūsų produktų, pagamintų Kinijoje, kviečiame susisiekti su mūsų gamykloje dėl išsamesnės informacijos. Mes siūlome jums geriausią aptarnavimą ir konkurencinga kaina.

Hot Tags: stiklo pamušalu talpykla, horizontalus tipas, Kinija, gamintojai, gamykla, pagaminti Kinijoje
Susiję produktai
Feedback