Manevo dangtis (stiklo dangteliu reaktoriui)

Čia rasite mūsų puikius "Manway" dangų sprendimus, skirtus reaktoriams su stiklu. Jie užtikrina saugų veikimą ir patogumą atidaryti ir valyti.

Detailed description

Stiklo dengto reaktoriaus manevro dangtelis
"Taiji" yra viena iš pirmaujančių stiklo konstrukcijų ir procesų įrangos dalių tiekėjų, teikiančių platų reaktorių priedų asortimentą, kad būtų užtikrintas saugus cheminių medžiagų saugojimas reaktoriuje ir didelis operatorių saugumas, taip pat pagerintas apdorojimo efektyvumas ir produktų kokybė. Čia rasite mūsų puikius "Manway" dangų sprendimus, skirtus reaktoriams su stiklu. Jie užtikrina saugų veikimą ir patogumą atidaryti ir valyti.


Produktų galerija

image001(001).jpg

Manevos viršelis

image002(001).jpg

Manevo dangtelis su sukepintu stiklu

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. Manevo dangtelis su apsauginiu žiedu ir pavarų atidarymo įtaisu
Šis "Manway" dangčio sistema gali būti lengvai montuojama ant stiklinės reaktorių viršuje. Pavasario įtaisas leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti dangtį. Apsauginis žiedas apsaugo šulinį nuo nusidėvėjimo ir žalos, kai šeriamas.


2. Manevo viršelis su matomumo stiklu
Stiklinis reaktoriaus manevrinis dangtelis yra modernizuotas produktas. Tai labiau tinka reaktoriui, naudojant CIP valymo sistemą. Mes sujungiame matymo stiklą į dangtį, sukepindami aukštą temperatūrą. Tai leidžia lengviau išvalyti akių stiklą. Dėl greito atidarymo prietaiso manevro dangtį patogiau atidaryti.


Mes esame viena iš pirmaujančių "Manway" dangtelių (stikliniuose reaktoriuose) gamintojams ir tiekėjams, daug dėmesio skiriant kokybei. Jei jus domina mūsų gaminiai iš Kinijos, kviečiame susisiekti su mūsų gamykla, norėdami gauti daugiau informacijos. Mes pasiūlysime Jums geriausią aptarnavimą ir konkurencingą kainą.

Hot Tags: Manevinis dangtis (stiklo pamušalu reaktoriui), Kinija, gamintojai, gamykla, pagaminta Kinijoje
Susiję produktai
Feedback